Bezbarvá nano-silikonová impregnace

Bezbarvé impregnace velmi účinně zabraňují průniku vody, ale zároveň umožňují podkladu dýchat. Výrazně prodlužují životnost ošetřeného materiálu a zlepšují odolnost vůči znečištění, růstu mechů, řas a lišejníků.
Hlavní výhodou impregnaci na bázi silikonů je zejména jejich vysoká odolnost vůči UV záření a povětrnostním vlivům. Proto jsou ideální na ošetření fasádních ploch a budov proti vlhkosti nebo pronikání vody. Lze je použít na omítky, kámen, kamenné dýhy, beton, přiznané cihly, neglazovanou keramiku a jiné nasákavé minerální podklady.
Pro jejich ekologickou recepturu si ji často zakoupí vlastníci rodinných domů na impregnaci různých vnějších obkladů, komínů, SOKLÍKY, savých klinker cihel, betonových částí v zahradách či impregnaci tašek.

PENAD STOP

Bezbarvá nano-silikonová impregnace fasád připravena k použití. Po nanesení vytvoří obvykle neviditelnou ochrannou vrstvu. Zlepšuje odolnost vůči znečištění, prachu a sazím. Má extrémně silnou schopnost odpuzovat vodu a je mimořádně odolná vůči UV záření a povětrnostním vlivům. Tím výrazně prodlužuje životnost ošetřených materiálů. Bezbarvá nano-silikonová impregnace fasád

Vhodná na finální nátěr fasád, omítek, pohledového betonu, umělého a přírodního kamene, cihelného zdiva, vláknocementových desek, neglazované keramiky, betonových zdí, plotů a střešních tašek. Nejvyšší životnost dosahuje na minerálních svislých savých podkladech.
Pro exteriér i interiér.

  •  na bázi vody, šetrná k životnímu prostředí
  •  bez nepříjemného zápachu
  •  výrazně prodlužuje životnost materiálu
  •  extrémně silná schopnost odpuzovat vodu
  •  umožňuje podkladu dýchat
  •  snížením nasákavosti povrchu potlačuje růst plísní, řas a lišejníků
  •  snižuje výskyt výkvětů a poškozování mrazem
  •  podklad udržuje v suchu a tím zlepšuje jeho tepelně-izolační vlastnosti
  •  přetíratelná vhodnými nátěrovými hmotami

Orientační cena: 25 Kč / 1 m2 (1 náter)

Balení: 5 kg

COLORMIX Ostrava

COLORMIX Ostrava

Kontakt pro zákazníky

Otevírací doba

Prodejna COLORMIX


PO-PÁ   7:00-16:00

SO         8:00-11:30

email: colormix@seznam.cz
telefon: +420 737 299 993

Adresa

COLORMIX Ostrava s.r.o.

ul. Slívova 634/173
Slezská Ostrava
710 00

Historie

Jsme rodinný podnik s 20 letou historií míchání a prodeje stavebních hmot. Časem jsme si vytvořili pověst nejlepšího koloristy barev na ostravsku a následně jsme rozšířili sortiment až do dnešních dnů. Kdy kromě barev nabízíme zateplovací systémy, sádrokartonové systémy, kamenný koberec na vodorovné i svislé povrchy, suché maltové směsi, reprofilační malty na betony, asfaltové pásy, tepelnou izolaci, nářadí pro stavebníky atd..

Provádíme kromě míchání omítek a barev i měření termokamerou, kalkulaci materiálů, závozy na stavby a poradní servis.

Colormix-firma

Poslední článek - HOMEPAGE PRVKY

Stavebniny

COLORMIX Ostrava

prodejna: 737 299 993 colormix@seznam.cz
NastaveníReferenceKontakty